Mieszkanie na dobry start

Kraków - ulica Obozowa - Ruczaj - nowe mieszkania na sprzedaż

Wyobraź sobie, że mieszkasz w nowym bloku. Wyobraź sobie, że drzewa masz na wyciągnięcie ręki, a ścieżkę rowerową tuż za rogiem. Wyobraź sobie, że w wiosenny sobotni poranek siadasz przy stole na balkonie z kubkiem kawy i delektujesz się śpiewem ptaków. Niemożliwe? Ależ możliwe i to bardzo! Wyobraź sobie, że ten nowym blok niedługo stanie w Krakowie na Ruczaju, a oferowane w nim nowe mieszkania kuszą lokalizacją, którą można określić jako „w sam raz”, czyli blisko wszelkich udogodnień (szkoła, sklepy), lecz nie na tyle, by zmęczyć się miejskim zgiełkiem.

Mieszkania od deweloperów to luksus w pakiecie, czyli jedno- lub kilkupokojowe mieszkanie, często z zielonym tarasem lub przestronnym balkonem, a także garażem czy prywatnym miejscem postojowym. Do tego elegancki i nowoczesny budynek, winda i wiele innych udogodnień. Tego typu nowe mieszkania Ruczaj posiada na przykład w ofercie dewelopera SM Salwator i znajdziecie je tutaj: http://www.salwator.com.pl/ruczaj/

Mieszkania deweloperskie w Krakowie mają bardzo zróżnicowany metraż i co za tym idzie układ pomieszczeń. Są gotowe do wykończenia przez kupującego, a więc to jakie będą kolory ścian, płytki czy panele zależy już wyłącznie od upodobań przyszłego właściciela.

Wybierając nowe mieszkanie pamiętajmy, że o ile można zmienić po jakimś czasie płytki w łazience lub kształt wanny, o tyle szybka zmiana lokalizacji mieszkania łatwa już nie jest. To ważne gdzie się mieszka. Nowe mieszkania na Ruczaju mogą być początkiem nowego życia. Więc wybierz mądrze! Zrealizuj swoje marzenie. A żeby dawało ono jak najwięcej przyjemności, wybierz mieszkania od sprawdzonych deweloperów. To profesjonaliści, którzy zagwarantują Tobie dobry start w nowym miejscu.

Musisz tylko wykończyć swoje nowe mieszkania, a potem już tylko kawa, balkon i poczucie satysfakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *