Lato w mieście? Gra miejska!

gra miejska Lost Room Krakow

Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wakacyjny wyjazd. Ale to nie oznacza, że czas spędzony w mieście musi obfitować w nudę. Miasto takie jak Kraków ma wiele do zaoferowania. I nie są to tylko zabytki… Co można robić w mieście i się nie nudzić? Otóż wyjątkowo ciekawa propozycja to gra miejska.

Gra miejska to zabawa, w której mogą uczestniczyć osoby w rożnym wieku. Taka gra uczy logicznego działania, współpracy w grupie. Dodatkowa atrakcja to poznawanie różnych zakątków miasta. Możemy trafić w okolice do których rzadko zapuszczają się turyści. Gra miejska to świetna zabawa dla ludzi, którzy lubią bawić się w detektywów. Nie wierzysz? Sprawdź jak wygląda Gra Miejska Kraków na stronie: http://www.lostroom.pl/gra-miejska

Inna świetna atrakcja to escape room. W tym przypadku również będziemy musieli wysilić swoje szare komórki żeby rozwiązać zagadkę. Taka zabawa uczy nasz współpracy w grupie, a także nieszablonowego myślenia. Zanim wybierzmy się do escape roomu sprawdźmy czy pomieszczenie jest bezpieczne. Czy posiada konieczne wyjścia ewakuacyjne. Korzystajmy tylko ze sprawdzonych miejsc, z profesjonalną obsługą.

Jeżeli nie wiemy, który escape room wybrać to zapytajmy w Internecie. Tam znajdziemy na pewno wiele rzetelnych opinii. Często padają pytania czy do escape roomu możemy wybrać się z dziećmi? Oczywiście, że tak. Jednak jego tematyka powinna być dopasowana do wieku dzieci. Taka atrakcja zdecydowanie bardziej spodoba się starszym dzieciom, nastolatki będą zachwycone. Niektóre pokoje zagadek są dosyć mroczne i lepiej, żeby zbyt młode osoby nie miały z nimi styczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *