Jak dopasować suknię ślubną do sylwetki?

suknia ślubna

Na swoim własnym weselu każda kobieta chciałaby czuć się i wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Przyszłe panny młode potrafią więc spędzić wiele godzin w modnych butikach, by ostatecznie znaleźć dla siebie takie suknie ślubne, które podkreślą wszystkie ich atuty oraz skutecznie zamaskują pewne mankamenty.

Kreację weselną da się bowiem dopasować do każdej figury. Warto to zrobić, by czuć się w niej świetnie! Najczęstszym problemem pań są oczywiście zbędne kilogramy. To ich większość kobiet nie potrafi się pozbyć, jaki to efekt można osiągnąć przy pomocy specjalnych ubrań. Suknia mająca ukryć większy brzuszek może być np. odcinana pod biustem, dzięki czemu podkreśli piękne piersi i zakryje dolne części ciała. Mając problemy z większymi i pełniejszymi ramionami, najlepiej schować je pod lekko rozszerzanym rękawkiem, który w ostatnich sezonach jest bardzo modny.

Oczywiście moda ślubna dostosowuje się także do tych kobiet, które bardziej niż z wagą mają problem ze swoim wzrostem. Panie pragnące dodać sobie kilka centymetrów koniecznie powinny decydować się na proste, długie suknie ślubne, sięgające samej ziemi, zakładając przy nich buty na wysokim obcasie. Ten trik powinna znać każda kobieta narzekająca na swój wzrost. Jest on po prostu rewelacyjny.

Oczywiście przyszła panna młoda może być tak zestresowana czekającą ją uroczystością weselną, iż nie poradzi sobie sama z wyborem idealnej sukni ślubnej. Powinna zatem od razu skorzystać z pomocy drugiej osoby, zabierając na zakupy siostrę, mamę lub koleżankę. Czasem porada bliskiego może być bezcenna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *