Gdzie w Krakowie zjeść po Włosku?

Restauracja włoska

Myśląc o Włoszech najczęstsze nasze skojarzenia to nasłonecznione stoki cytrusów i woń wspaniałego jedzenia dochodząca z włoskich domostw i restauracji. Ach, jak wspaniale by było móc posmakować wszystkich perełek tamtejszej kuchni. Na szczęście, od dawnych czasów Włosi dzielą się dobrodziejstwem płynącym z ich przepisów. Powstało mnóstwo miejsc w których serwowane są dania ze słonecznej Italii. Warto więc wiedzieć, gdzie można zjeść najlepiej.

Na Krakowskiej mapie włoskich restauracji warto zwrócić uwagę na miejsca, które cieszą się wieloletnią renomą i rzeszą zadowolonych klientów. Rozumując w taki sposób najpewniej pokierowalibyśmy się w stronę miejskiego rynku – słynącego z dobrej kuchni. W tej sytuacji nie moglibyśmy trafić lepiej niż na jedną z najlepszych restauracji włoskich Krakowa, Da Pietro. Ten lokal to 25 lat tradycji w przenoszeniu klientów w najprawdziwszy klimat Italii. Niepowtarzalny smak potraw, bogata oferta alkoholowa i dogodna lokalizacja to wyróżniki wśród konkurencji.

Jeśli także Ty, lub ktoś znajomy planuje urządzić urodziny, imprezę rodzinną typu chrzest, komunia czy nawet ślub, lub po prostu spędzić miły wieczór w ciekawym miejscu, Da Pietro będzie idealnym wyborem.

Ciekawostką będzie także to, iż restauracja jest uważana za prekursora szerzenia kultury picia wina w Krakowie, oferując doskonale dobrany zasób win pochodzących z wielu regionów Włoch, Polski oraz całego świata. Przez okres swojej działalności lokal odwiedziło już kilka milionów Gości, a spora część z nich zostaje na długie lata.

Nie lubisz rozczarowań i chcesz smacznie zjeść? Restauracja włoska Da Pietro z Krakowa jest właśnie dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *