Dzieci na weselu – o co zadbać?

co zrobić

o do ludzi starszych, a przynajmniej dorosłych, znających obyczaje ślubne i w niektórych miejscach naszego kraju stosujących takowe z lubością, sprawa jest oczywista. Sławne, nierzadko ozdobne bramy, drużbanci pana młodego otwierają za pomocą daniny. Poczęstunku, składającego się z weselnego alkoholu oraz sowitej przekąski.

Zwyczaj ten sięga czasów pogańskich i można jedynie ubolewać, że w większych miastach nie jest kultywowany. A szkoda, bo czymże staje się wesele bez tych wszystkich, urozmaicających wspaniałe wydarzenie atrakcji, jeśli nie zwyczajną umową małżeńską. Każdemu więc, który wnosi cokolwiek do kultury i jej dziejów oraz zapobiega wygaszaniu historii, należy się poklask.

Sklep-krowki.com/ wpisuje się w listę firm, mających na uwadze ocalenie od zapomnienia tradycji. Dobra, które rozróżnia narody, powodując wzbogacanie kulturowe, a już prawdziwy szacunek należy się im za to, że zaczynają taką naukę od najmłodszych członków naszego społeczeństwa. Bo do kogo przede wszystkim adresowane są ich wyroby, jeżeli nie do dzieciaków właśnie.

Nie oznacza to wcale, że i dorośli nie lubią słodyczy, bo lubią i to bardzo, ale często zmuszeni są ich sobie odmawiać. Jednak nie na weselu zapewne, gdzie zdecydowany prym będą wiodły niewątpliwie krówki ślubne.
Para młoda rozrzucająca cukierki podczas wychodzenia z domu w drodze do kościoła to na szczęście w wielu jeszcze miejscowościach widok standardowy. Roześmiana i uszczęśliwiona dzieciarnia jest widokiem nie do przecenienia dla zestresowanych przygotowaniami rodziców weselnych, a u gości zawsze wzbudzi równie uśmiechnięty odzew.

Zobacz też: Krówki ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *