Czym jest liposukcja?

liposukcja

Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej spędza sen z powiek wielu osobom. Nie wygląda ona estetycznie i nie pozwala na cieszenie się idealną prezencją. Każdy chce się jej szybko pozbyć, choć większość ludzi sądzi, że wymaga to czasu. Drakońskie diety i intensywne ćwiczenia fizyczne muszą trochę potrwać, zanim przyniosą jakiekolwiek zauważalne efekty. Na szczęście liposukcja jest w stanie stać się ich zastąpieniem. To metoda, która spodoba się wszystkim osobom niemogącym samodzielnie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Zbyt duże biodra są częstym problemem kobiet. Wystający brzuszek to z kolei domena mężczyzn, którzy wieczorami uwielbiają raczyć się piwem i chipsami przez telewizorem. Walka z nadprogramową tkanką tłuszczową nie jest łatwa i z tego powodu naukowcy i lekarze od lat próbują znaleźć na nią skuteczną metodę. Jedną z nich jest liposukcja – zabieg, o którym można było usłyszeć już sporo czasu temu. Pozwala on na odessanie tłuszczu z wybranych partii ciała. Przeważnie usuwa się go z ud, brzucha, bioder czy nawet policzków, kostek bądź łydek. To pacjent wybiera to miejsce na swoim ciele, które chciałby wyszczuplić. Klinika medycyny estetycznej przeprowadza na nim zabieg liposukcji i wyzbywa go z tej nadprogramowej i nieestetycznej tkanki tłuszczowej.

Naturalnie nie można wierzyć w to, że dzięki liposukcji człowiek pozbędzie się kilkudziesięciu kilogramów i od razu zaprezentuje się idealnie. Pozostałością po takim zabiegu może być spora ilość obwisłej skóry. Z nią także trzeba sobie poradzić, decydując się np. na lipektomię.

Zapraszamy na zabieg liposukcja Kraków 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *