Czym jest liposukcja?

liposukcja

Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej spędza sen z powiek wielu osobom. Nie wygląda ona estetycznie i nie pozwala na cieszenie się idealną prezencją. Każdy chce się jej szybko pozbyć, choć większość ludzi sądzi, że wymaga to czasu. Drakońskie diety i intensywne ćwiczenia fizyczne muszą trochę potrwać, zanim przyniosą jakiekolwiek zauważalne efekty. Na szczęście liposukcja jest w stanie stać się ich zastąpieniem. To metoda, która spodoba się wszystkim osobom niemogącym samodzielnie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Zbyt duże biodra są częstym problemem kobiet. Wystający brzuszek to z kolei domena mężczyzn, którzy wieczorami uwielbiają raczyć się piwem i chipsami przez telewizorem. Walka z nadprogramową tkanką tłuszczową nie jest łatwa i z tego powodu naukowcy i lekarze od lat próbują znaleźć na nią skuteczną metodę. Jedną z nich jest liposukcja – zabieg, o którym można było usłyszeć już sporo czasu temu. Pozwala on na odessanie tłuszczu z wybranych partii ciała. Przeważnie usuwa się go z ud, brzucha, bioder czy nawet policzków, kostek bądź łydek. To pacjent wybiera to miejsce na swoim ciele, które chciałby wyszczuplić. Klinika medycyny estetycznej przeprowadza na nim zabieg liposukcji i wyzbywa go z tej nadprogramowej i nieestetycznej tkanki tłuszczowej.

Naturalnie nie można wierzyć w to, że dzięki liposukcji człowiek pozbędzie się kilkudziesięciu kilogramów i od razu zaprezentuje się idealnie. Pozostałością po takim zabiegu może być spora ilość obwisłej skóry. Z nią także trzeba sobie poradzić, decydując się np. na lipektomię.

Zapraszamy na zabieg liposukcja Kraków 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *